zadzwonZadzwoń
napiszNapisz
menuMenu

Ruvee -
wykonawca domów
szkieletowych

W branży budowlanej działamy od blisko 30 lat. W tym czasie zbudowaliśmy już ponad 150 domów jednorodzinnych dla naszych klientów. Specjalizujemy się w technologii nowoczesnych i energooszczędnych domów szkieletowych, które są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych.

Pierwszy dom szkieletowy wybudowaliśmy w 1989 roku. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie przy projektowaniu domów jednorodzinnych w kraju i za granicą. Rozwijamy naszą firmę realizując projekty dopasowane do wymogów klientów oraz stale rosnących standardów w branży budowlanej. Na przestrzeni lat stworzyliśmy zespół specjalistów: geodetów, urbanistów, architektów a także sprawdzonych dostawców i producentów, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów.

Nasze domy szkieletowe poza wysoką jakością wykonania charakteryzuje również dostosowanie do obowiązujących wymogów związanych z energooszczędnością. Oferujemy domy w dwóch wariantach energetycznych: energooszczędnym oraz nisko-energetycznym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obniżającym energochłonność budynku, jego użytkowanie jest nie tylko komfortowe, ale też zauważalnie tańsze.

Zaufaj nam a zaprojektujemy i wybudujemy dom spełniający potrzeby Twoje i Twoich najbliższych.

Projekt koncepcyjny zagospodarowania strefy przemysłowej - kompleks firmy Ruvee

 

Przed nami ogromny krok milowy jakim jest budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego na miarę XXI wieku. Głównym wyznacznikiem przy tworzeniu konceptu było przeniesienie idei budowy ekologicznych, energooszczędnych i nowoczesnych domów na zakład produkcyjny. Otoczenie zielenią, pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słońca oraz nowoczesna architektura ma stanowić kompletne dopełnienie naszej działalności. Dodatkowym celem przyszłego zakładu produkcyjnego, w trosce o środowisko naturalne, jest zmniejszenie śladu węglowego budowanych przez nas domów.

Zakład zlokalizowany będzie w woj. Wielkopolskim (k/Wrześni), aby niezależnie od lokalizacji budowy domu ich ceny były porównywalne.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie - to dzięki Wam możemy się rozwijać i budować coraz lepsze domy. Raz jeszcze dziękujemy!

P.S. Duża część obiektów, a może nawet wszystkie, wykonanych zostanie w technologii szkieletowej 😊

Opinie naszych klientów

Zaufaj nam a zaprojektujemy i wybudujemy dom spełniający potrzeby Twoje i Twoich najbliższych.

W domu mieszkamy juz 2 lata i utwierdzamy sie tylko w przekonaniu, ze decyzja o budowie w technologii szkieletowej byla strzalem w 10. Pan Bartosz z firmy Ruvee odznacza sie nieprawdopodobnym i trudnym do znalezienia w dzisiejszych czasach profesjonalizmem oraz wiedza. Doradzal nam oraz wspieral na kazdym etapie budowy a co wiecej sluzyl takze pomoca po jej zakonczeniu gdy mielismy pytania odnosnie wykonczenia wnetrz. Gdybym budowal kolejny dom wybralbym Ruvee bez wahania.

Mikołaj Rządca Zobacz opinie w Facebook

Bardzo polecamy budowę domu z firmą Ruvee. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Dom był budowany wg indywidualnego projektu i wszystko co chcieliśmy zostało uwzględnione. Budowa domu przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko, za co bardzo dziękujemy Panu Bartkowi 🙂

Małgorzata Kaszyńska Zobacz opinie w Facebook

Firma wykonywała dla nas płytę fundametową, współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów, prace wykonane rzetelnie i terminowo. Pan Bartosz ma ogromną wiedzę w temacie budownictwa szkieletowego co da się wyczuć już od pierwszego spotkania. Możemy liczyć również na fachowe doradztwo podczas wykonywania dalszych prac. Bardzo polecam! Jeżeli raz jeszcze mielibyśmy podejmować decyzję o wyborze wykonawcy z pewnością byłaby to firma Ruvee!

Agata Skrycka Zobacz opinie w Facebook

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ruvee. Budowę domu szkieletowego rozważaliśmy od kilku miesięcy, jednak trudno było podjąć decyzję na podstawie opinii w internecie. W żadnej innej firmie, z którą mieliśmy do czynienia nie poświęcono nam tyle czasu co w Ruvee, technologia została nam przedstawiona od początku do końca w najmniejszym szczególe. Dzięki temu podjęliśmy świadomą decyzję o wyborze technologii i dziś, po ponad 8 miesiącach użytkowania domu, możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Sama budowa również przebiegła bez zarzutów - etapy przebiegały sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Bardzo serdecznie polecamy!!

Dominika Solarczyk Zobacz opinie w Facebook

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą RUVEE ponieważ od samego początku kontakt był bezproblemowy i Pan Bartosz wyjaśniał na bieżąco wszystkie kwestie i wątpliwości. Dzięki elastycznemu podejściu do finansowania mogliśmy sprawnie przejść etap budowy i kontynuować prace w założonym przez nas terminie. Sam dom wykonany został bardzo starannie, szybko i zgodnie z ustaleniami. Serdecznie polecamy tą firmę ponieważ technologia jaką wykorzystuje jest nowoczesna i wyprzedzająca obecne standardy a samo wykonawstwo jest na najwyższym poziomie.

Przemysław Werecki Zobacz opinie w Google

Zdecydowaliśmy się mężem na budowanie domu szkieletowego z firmą Ruvee Twój Lepszy Dom, ponieważ jako nieliczni z branży budowlanej używają odpowiednich materiałów izolacyjnych niezbędnych do wykonania tego typu projektu. Jesteśmy zachwyceni postawą firmy, sumiennością wykonania usługi jak i kontaktem z właścicielem, który zawsze służył nam pomocną radą w dalszym etapie realizacji projektu. Postawienie domu w stanie surowym zamkniętym (ciepły fundament, konstrukcja szkieletowa, dach, okna, drzwi, oraz elewacja zewnętrzna) trwała zaledwie półtora miesiąca. Zachęcam do współpracy z firmą Ruvee, wszystkich, którzy chcą mieć terminowo i solidnie wybudowany dom na lata😊

Anna Saturna Zobacz opinie w Facebook

Firma godna polecenia, na każde nasze zadane pytanie (a było ich bardzo dużo) była udzielona odpowiedź. Ekipa działa bardzo szybko i "czysto". Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu budowy jak i efektu końcowego. Polecamy!!

Marta Tomczak Zobacz opinie w Google